33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Kafshët / Zogjtë / Fajkojtë dhe Fajkojtë

  Reklamim 
sqep akut dhe ngjyrë gri të krerëve të gjeraqinë grabitqarkrahë të gjerë përhap skifter fluturues shqyrton gjuetia e tyre
Mbi Ground zog fluturues, emrin e lavdishme e së cilës - krenar skifter
Brilliant zog gjeraqinë ushqen zogjtë paqësore dhe gjitarë të vegjëlFlying një shpend grabitqar në kuadrin e një qielli të qartë, i kthjellët
Talons zog grabitqar kapem tenaciously në degë pemëNë mesin e shpendëve kurorë pranverën e pre është në meditime filozofike
Lloji i ulur në një njeri agresiv një kurvë kthehet kundër qiellin blu
Brilliant fshehur zogjtë me mjedisin - çelësi për gjueti të suksesshëm
lateral imazhin e njeri agresiv, mbreti i ulur në një fron druripushime Pranvera në lëndinë pranë pyjeve sjell rritje të energjisë së organizmit
Gjatë gjueti me fajkoj. Boss Bird - një tifoz i madh i enët nga pëllumba
vend i humbur në fund të vjeshtës. Pemë e vjetër ulet një zog grabitqar
Gjeraqinë e vjetër, jeta torturuar duket për një drekë të përshtatshme
Vjeshtë është në pyje. Një skifter i ri arriti një madhësi të rritur të shpendëve
njeri agresiv Brown me një gjoks të bardhë me splashes kafe mbi degën e thatë
Falkon me pendë të lehta të verdhë dhe sy kafe dhe të sakta
Sokol zjarrtë-kafe me krahë të zezë dhe të errët sytë
Axhami Falcons me një sinjale gojë të hapur për oreksin e tij të pashuarkëmbët e Verdha një njeri agresiv me një, kthetrat e zezë të gjatë dhe të mprehtë
njeri agresiv Dark me vetullat e bardha - tmerrin e pëllumba dhe zogjve të ndryshme të vogla
Foto e një gjeraqinë kapur zogj të vogla për darkë
Sokol, me krenari tregon çmimin e tij - një ketër e vogël fuzzy

   WORLD PHOTOS / Kafshët / Zogjtë / Fajkojtë dhe Fajkojtë
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —