33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Miscellaneous / Old rusisht photo

  Reklamim 
shokët e çastit që shërbejnë në të zbulimit të ushtrisë në qen
Foto e një toger i ri - një dashnor ruse care
Foto detarë të flotës balltike të Partisë Revolucioni rus
Imazhi kolektive e ushtarëve në front, gjatë Luftës së Dytë Botërore
Rrugët e shkreta të qytetit tregoi një sistemi të pazhvilluar të automjeteve
Një oficer me uniformë dhe me medalje dhe dekorata të luftuar në krahasim me luftën kundër
Zhvendosja e lumit pranverë va ushtarë i ushtrisë ruseKisha e lashtë gjatë luftës në shkatërruar si
Post-lufte në fillim të pranverës. Rruga është e mbuluar me llucë
Fotografi e fëmijëve në festën e Lindja e Krishtit e Krishtit në këmbë carolingKomandanti i njësisë ushtarake është ulur në një karrige me një shpatë në dorën e tij me vartësit e tij
Portret i një udhëheqësi ushtarak Kozak me mustaqe dhe flokë të shkurtërCity-katëshe të pasluftës në periudhën e ndërtimit të një shteti të braktisur
Rue qytetit rus pas luftës. Ndërtesë pesë-katëshe me shumë ballkone
Ndërtesa e kishës së krishterë me dritare të thyera nga shpërthimet e artilerisëFoto e një ndërtese me tulla duroi shpërthim bombe në luftë
Një makinë vetëm të fundit çuan në shtëpinë urbane pronar tokeFoto e muzg mbi ndërtimin në zemër të kryeqytetit
Objekti është projektuar për familjet e klasës të lartëPicture një të qetë, jetë të qetë të qytetit në një zonë të qetë
shtëpi Vendi i presidentit rus për të pushuar nga jeta politikeGardh me shtylla guri dhe druri gardh rreth Ambasada Amerikane

   WORLD PHOTOS / Arts / Miscellaneous / Old rusisht photo
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —