33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Oil Pikturë

  Reklamim 
Në fushën e betejës. KomandantiNjë vajzë në një mantel të kuq me një shportën në duart eNjë vajzë në një qese të bardhë shami kokePortret i një të riu në fustan bluNjë vajzë në një fustan të bardhë me lule
Deri në tingujt e violinsPortret i një vajzë me të kuqe në një korseTë rinjtë në një vajzë me një fustan blu catVajza me mollëDy vajzat me një pjesë e pjerrët dhe e Automjeteve
Boy me një krah i zhveshurDy vajzat në muzgFëmijët me një ujk dhe një qenE kore e engjëjveAngel me një degë e lule
Një fëmijë në një kopertinë të kuqeNjë vajzë në një kapelë me një ngjyrë plumuleVajza prapa counterZonja dhe gjahtariNjë burrë, në një kostum me jakë të madhe dhe një cilindër
DogsShokët. Dy qen në kabinëVajza me dhenMom me dy fëmijëGrua me fëmijët
Fëmijët e lutjeEngjëlliShën MëriaE fëmijëve të pafajshëm kissKids dhe lule
Picture engjëllShën Mëria dhe fëmijaPrindërit dhe të fëmijësNjë grua infermierinë një fëmijëGjatë leximit të Biblës
Icon. Virgjëreshës MariShenjtorëveChildren\'s fleMom me fëmijën e saj të armëve nëGrua me fëmijët
Historia e BiblësFlapping engjujtAngel ngjyrosura me krahëNë kohën e lutjesI shenjtorëve gjatë leximit të Biblës
Koval dhe kuajtWhite horseI lindjes së një fëmijëAngel MusicE fëmijës dhe prindërit
Komplot të Biblës. Near yasel babyE lindjes së Jezu KrishtitVajza me shportënNjë kuti e Jezu KrishtitAdhurimi i fëmijës
Gratë dhe fëmijëtFamiljes dhe çobanJezusi dhe fëmijaEngjëjt e degëve të pemëveIcon
Nëna dhe fëmijëtCeremoniaI lindjes së Birit të PerëndisëPlaying instrumente muzikorePikturë. Fëmijët dhe prindërit e tyre
Njerëzit dhe engjëjtArgëtimNë këmbët e nënësNënë, vajza dhe një shporta mollëVëllazëri Child
Suvatoj skulpturëEngjëjt nga JezusiKalorës i vret e dragonPagjethe vajzë e rrethuar nga burratDimër City
Ende Jeta me fruta ekzotikeSunflowers në një vazoPërbërja e lule në vazoBozhure, gjeogjin dhe lule fusheNjë tufë lulesh e lule dhe fluturat
Një anije në rrezet e vendosja e dielaAnije off bregdetin e qytetitOld ManGrua me shall nëBurra
Në qiellNë xhehenem. DemonëtFerriNjë burrë me shigjetaFotografia e kryqëzim
Engjëjt dhe demonët në RetëAfresk. Rrëzimin e qytetitNë birucë e XhehennemitNë mesin e reveDetail e pikturë. Burri dhe gruaja në Retë
Një grua në një transparente blu skajNjeriu me njeriu në duart eNjë burrë me një krehër në duart eVanity dhe çrregullimMosaics në tavan

   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Oil Pikturë
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2022 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.