33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Lindje

  Reklamim 
Old man kombëtare në veshje tradicionaleNjë burrë me një kalëNë kopsht pranë tryezëNjeriu në pozitë zambak ujiPiktura e emocione të ndryshme dhe moods
Zjarri. Burri në shtëpi përpara djegiesI varrosjesFjetur plakMbretëresha e saj të afërt dheImazhi i femrave të ulur me këmbët e tyre pagëzimit
Një grua në dritën e gjelbër veshje me dhurataOld njeriu në kohën e lutjesNjeriu me shirit në duart eNjeriu i pyjeve në dimërNjë burrë, në të zezë kimono
Mërgim nga qytetiKaproll të kodrësGrindje në sheshin e qytetitE lotët e një njeriuIndian perëndeshë me duar të shumëfishta
Një grua në veshje të kuqe të errëtVajza me një lule në duart eLutjaPeshkimi kaliZogjtë me frak dhe një kohë të gjatë blu vogëlsirë krahë
Larje fëmijëveNjë kalë në një pemëGjuetia. Archer dhe LionGjuetia. Horsemen, kaproll drePikturë. Një shëtitje në kopsht
Mbi kalë hipizimi nën ombrellënPranë tendaKopeje e kuaj të ngjyrave të ndryshmeProtect qytetit nga barbariansPregaditja për luftë
Në kopshtBiseda në AlcôveDreka ne faqeGosti në kryeMomenti i betejës
TakimiPeacocksKalë në ujëHeronsNjë zog mbi një degë e lule
Swallows në linjëCranesVagabondPranë shtëpisëTë bordit
Curving përputhje dhe lumitMë të madh mashkull luftëtarWild Duck nje dege me lule e kuqeFazan midis luleShfaqja e fetare, banorët e Lindjes
Zogjtë në degë e lule në potsFabrika e kuq me lule dhe të degëve të shpendëveQytetiHome midis maleve, pemëveShtëpitë në sfondin e maleve
Arkitekturë e QytetitQyteti BuildingQyteti në një ngjyrë të bardhëZogjtë në një degë e luleFlutur të një ngjyre jargavan flower
Tufë lulesh e luleveNjë zog me tufa-tufaZogjtë me këmbë të gjata dhe të bardha pupëlNjë tufë të egra geeseFëmijët dhe Lodrat
Zog i lë në vjeshtëNjë vajzë në kimonoNjë pikturë e një zogWild Duck në rrënjët e kapelashSparrows nën kaçubë
Fazan ndërmjet degëve lulëzimTreguNë të urës nga lumiLarjes në lumëUra mbi lumin
Mister mbi stretchersSë bashku me luminPranë zjarr kampiSipas rrugët e qytetitTë Ura
UraganiQyteti në flakëNë varkë në lumëRruga midis pemëveBrenda mureve të shtëpisë
Vajzat në ngjyrë blu kimonoVajzat me umbrellasFan shpendë që përshkruajnëPeacocks midis bushes e luleveBurri në rroba të kuqe
Gratë në kostume kombëtare dhe një burrëNjë burrë, në një kostum me embroideredMaster dhe SherbetoritDega e bardhë lule dhe zogjRed me lule dhe gjatë petals flutur

   WORLD PHOTOS / Arts / Piktura / Lindje
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2022 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.