33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj

  Reklamim 
E idhull e Perëndisë. Skulpture mbi shpatin e rock

E idhull e Perëndisë. Skulpture mbi shpatin e rock


Send to a friend!
Preview
<<  Lartë katedrale në stilin gotik. Kalaja rreth kishës
Statues në ngjyra, imazhi i fetare shikime>>

512x768
121kb

   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2018 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —