33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj

  Reklamim 
Altar. Të kryqëzim e Jezu Krishtit. Ikonat dhe statutet nga tregimet biblike

Altar. Të kryqëzim e Jezu Krishtit. Ikonat dhe statutet nga tregimet biblike


Send to a friend!
Preview
<<  Ndërtesa me dark-green kube
Ndërtesa me mure të bardha dhe niches në mure për statujat>>

768x512
157kb

   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2019 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —