33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj

  Reklamim 
E tempullit me dy kullat bell

E tempullit me dy kullat bell


Send to a friend!
Preview
<<  Manastiri në kodër
Kisha katolike. Ikonat në muret e tempull>>

768x512
85kb

   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Vendet e adhuroj
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2019 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —