33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Icons

  Reklamim 
E tempulli me statuja që përshkruajnë në muret e pikëpamjet fetare

E tempulli me statuja që përshkruajnë në muret e pikëpamjet fetare


Send to a friend!
Preview
<<  Fil-një shenjtë e kafshëve
Temple. Nxirren sytë dhe flamuj shumëngjyrësh>>

512x768
105kb

   WORLD PHOTOS / Arts / Fe / Icons
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2018 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —