33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Peisazhet e / Azi / Tajlandë

  Reklamim 
Sunset. Dy anijet ishin në plazh.Night qytetit. Pink ndritshme dritat e qytetitWhite shtëpi me çati e gjelbër është në një vend përgjatë rrugësBregu Ocean. Umbrellas kuvertë dhe karrige në bregBarkë e lidhur me oqean
Jardi HouseNjerëzit shëtitje me varkë në lumëPejzazh detarI kulmit të shtëpisë në stilVendi për Prayer
Statuja e gruas para se të tempullNdërtesat në oborrin e tempullNjë grua kalon nga ura në shtëpitë e tyreZbukuruar vendin që të adhuroj vetëm. Statuja e hyjniNjë anije me masts qëndron pranë bregut
Ky është në një varkë me rërë breg strehim nga dielli lëE kodrat në breg të detitSunset mbi detVigan cliffs në detPejzazh detar
Gruaja në breg të oqeanit mban një frutave tropikaleShtëpia me çati dhe KOLONAT brownPejzazh detarKëmbësorë ura mbi luminHyrja në tempull
Anije peshkimiBarkat janë në oqeanOborrin e tempull skulptura e deities krijesa dhe i sajuarStatuja e Artë hyjniDhoma qëndron pranë lumit
Crocodiles ngrohtë veten e tyre duke i lumitStatues e zotat në hyrje të tempull

   WORLD PHOTOS / Peisazhet e / Azi / Tajlandë
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —