33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Peisazhet e / Evropë / Angli

  Reklamim 
Ura. Një pamje të qytetitMen luajtur golfDyqanet dhe shtëpitë afër rrugësOld Castle. Green livadhNdërtimin e vjetra me pamje nga oborr
Hyrja në katedralenVera. Relax pranë kafeBay anijeGërmimet e lashtë të vendbanimeveNjë pamje të qytetit. Lartë kate dhe ndërtesat e kupolë e katedrales
Pamja e qytetitTopi. Honor rojeSummer vizitorë të tabelaveQyteti plazhit. Shiko të urësLëndinë e gjelbër në mes të shtëpisë
Dy priftërinj në sheshRed autobus. Telephone boothQendra e qytetit. Tours qytetitParadë e rojeve ushtarakeParakalim ushtarak në qendër të qytetit
Ecni e mbretëreshës së Anglisë traineriKonkurimet varkë në lumëDhurata itemsMuret e ndërtesës. Hyrja në Muzeun e QytetitChildren Playing Futboll
Burri në formën eShtëpinë e vjetër. Flower krevat në frontin e shtëpisëFestivali me vallëzime nga lumiLoja e golfit në barShtëpitë përgjatë rrugës.
Ura mbi luminShtëpitë i zhytur në lumëNdërtesa në luminQyteti me rërë plazhi me vizitorëNjë kështjellën e lashtë të lumit bankare
Qyteti me parkun vizitorët.Flower flowerbeds në parkun e qytetitShtëpitë në ParkDyqan në ultësirë ParkShtëpitë në Luginën
Dy fëmijë që ecin në kopsht nga liqen i vogëlMesjetare konkurseNjë pikëpamje e shartojLoja e golfitI varrezave jashte qytetit. View kështjellën e
Gjuetia me qentëGrupi i njerëzve në kostumeTours të kurioziteteshPamje të qytetitQendra e qytetit
Night qytetitCity Beach qytetitCliffs cliffsNdërtimi me KOLONATGërmimet e qyteteve të lashta
Ky far në bregView katedralen eOld Castle nga lumiSide të lumit. Lulëzim i flowerbeds faqekuqMonumenti i arkitekturës në parkun e qytetit
Dy anije në bregShtëpitë në ngjyraShtëpitë e gjelbër në parkLugina e shkëmbinj dhe maleDhoma uvity lule
Glade ngjyrash. Rrënojat e shtëpive tëRrënojat e vjetër kalaShtëpitë përgjatë rrugësShtëpitë afër lumit. Swan në bregDyqanet përgjatë rrugës
Peisazheve të Anglisë.Side të lumit. Shiko të urësFruta Xhennet.Parku pranë kështjellësCity Beach
I zonës qendrore të qytetit.Ura mbi lumin. Mjellmat në lumëShtëpitë dhe dyqanet përgjatë rrugësLargohet banorëHotel në breg lumi
Rocky kalimin në breg të detitRocky cliffsKonkurse në arratiParku në frontin e kështjellaGjuetia me qentë e hipur mbi kalë
Tours kala të vjetraMountain peisazhetBroad River urë dhe anijetView katedralen eCity mbi lumin
Një monument të kalorës mesjetarOld Castle SquareSkulpture KingKrye në kështjellënShtëpitë në lumin
Krye ParkMountain ValleyStone në murStone SkulptureTrondit në det

   WORLD PHOTOS / Peisazhet e / Evropë / Angli
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —