33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Natyra / Miscellaneous / Bonsai

  Reklamim 
I vetmuar pisheI drurit në gurPishave me i mbuluar me fierPishe e dru në tenxhereGjethor pemëve
Pishave pas dritësLong-leaved gjerë pemëveBush me lë në ngjyrë bluVjeshtë pemëNjë pemë me të gjerë e lë të verdhë me një kornizë
Një pemë me shkëlqim lëI vjetër të mbuluar me myshk pemëTree me myshkFlaka-dru portokalliPema. Fillimi i vjeshtës
Red-jeshile e lë të gamaE pemë në buzë të shkëmbinjvePishaveMyshk në këmbët eTree-old
VjeshtëLush gjelbër e degëveHalorPema. Rënë lëNjë pemë me një qiri të trasha lë
Blu mjegullim e degëvePishe e dru në tenxhereNjë pemë me gjerë janë lë raundinKrëkNjë pemë me degë të gjata
Një pemë të dendura të vogla me lëNjë pemë me një kurorë madhështoreNjë pemë me të errët gjelbër lë drejtkëndësh formëDru ulem në tokëBush me të errët gjelbër lë
Një pemë me kohë lëPanjë VjeshtëPishave në thyerjeHalorGështenjë
Dru halor me rrënjë në një dritë tëFushat me pemëBlue halaKurorën produkt i conifersPanjë
Përbërja e qumeshtit pemëveBroken pemëPanje me jeshile të errët dhe burgundy lëNjë pemë e madhe me raundin e lëShrubs
Lulëzim pemëBush lë me të errët jeshile me bluE pemë në hijenNjë pemë me raundin e lëGështenjë shpime me green lë
Një pemë me një shtëllungë hvoeyPërbërja. Tree mbi një gur i çmuarHalor mbi një shkëmb me myshk në fundNjë pemë me fletë të pasur një kurorëNjë pemë me leh e bardhë dhe e lë dritën jeshile
Në fund të vjeshtës. Një pemë e lë paYoung pemëvePushatak gjetherënës pemëveDimri. Bare pemëNjë pemë me degët e gjelbër dhe blu
Një i ri mollëPërbërja me disa pemëNxehtësia. HalorGjethor pemëve-shkorretPërbërja e qumeshtit dhe halor pemëve
Tre PinesGladeSandy shpatet. Pishave. MyshkLisiOld pemë
Përbërja. Pemëve në shkëmbGjethor pemëve qullur jeshileHalor pemëveNjë pemë të vogla me lëng lëStone. Halor
Pemë e në ngjyrë të bardhëYoung conifersDelikat gjetherënës pemë në tenxhereKedërNjë pemë me kurorë e gjelbërt e errët
Scala. PemaNjë pemë me gri-blu mbrapaGjethor mrekulliTree rrënjët gjarpëroj rockNjë pemë mbi një sfond të shkëmbinjve
Tropical pemëNjë pemë të gjelbërta me tenderin e lëGjysma-druriNjë pemë me delikat vogël lëNjë pemë të dëmtuara me një fuçi
Stone. Pemë e me blu lëPërbërja e dy pemë - e thatë dhe me një kurorë e gjelbërDark green kurorë -Ishull-leaved pemëveWind rock pemë

   WORLD PHOTOS / Natyra / Miscellaneous / Bonsai
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —