33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Tjetër / Humor / Karikaturat Merinova -3

  Reklamim 
shërbimin e dobët të konsumatorëve në restorant. Si për të fituar një padi kundër një kompanie të madhe - një çështje që merr klienti MekDonald s \\ \'

shërbimin e dobët të konsumatorëve në restorant. Si për të fituar një padi kundër një kompanie të madhe - një çështje që merr klienti MekDonald s \\ \'


Send to a friend!
Preview
<<  
>>

468x311
52kb

   WORLD PHOTOS / Tjetër / Humor / Karikaturat Merinova -3
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2019 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —