33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Detare (th) / Boats

  Reklamim 
anije amerikane tre-masted në det i hapurNautical varkë me vela e mbushur me turistë në një dalje në det përgjatë bregdetitNë det është e qetë dhe Moti ndihmon qetë notAnkorohen anije të para stralli e shtëpisë në tokë
foto një fundosje anije në një port të madh evropianvela Plain midis kontinente, në kërkim të lumturisë
Anije me masts i gjatë dhe sails furled në qetëProcesi i përgatitjes për riparimin e plotë udhëtim në det anijeNjë anije është një anije me vela të hapura lë në det nga bregu
Dalje në det, vetëm të ardhura të mëdha për peshkatarët që jetojnë pranë bregut
Përkulet për emrin e jahtevejahte lundrojnë janë zbukuruar me kryqe për mbrojtje nga forcat e keqe
Anija e katër kulla është dërguar në udhëtim të largët i rrezikshëmTransporti i anijes të reja nga kantjerin e të zotit të ardhmen Lodrat
Një vepër e gjallë mbi kuvertë të anijes turistike në aktivitet të plotë nga mengjesi deri ne darkeautomjeteve efektive për rritjen e statusit shoqëror në mesin e biznesmenëvePas nxehtit të ditës në det në mbrëmje ftohtë, nga anijet
Flamuri shenjë është përfshirë në programin e trajnimit të detyrueshëm për udhëtim në detFiksimin e velave në një anije të angazhuar në mariners profesional me përvojë të gjerë
njeri Colorful punës vë lundrojnë në një anije tregtare të kapitaliste amerikane
Puna në kuvertë të anijes të lundrojnë të merr kohë të çmuarNjë anije në portin nën turistë kanadez mbledh flamurin në lundrimsails e madhe e anije goditur nga madhësia e sajudhëtim të gjatë për në anijen që lundronte nën një numër të madh të sails
Brilliant ujit natën në det tregon dritë të hënës dhe pikat rrugën peshkatarëveavullore White shtyu poeti për të shkruar poezi për detin dhe anije
Rreziku në det është e njëjtë për të gjithë. Xhuxh të vogël në sfond të gjigandBlerje makine i ndikueshëm - investim i shkëlqyer për të ardhmenPastrimi rast niset përfshin koston e forcës fizike. gjimnastët Top janë marinarë
Markë anije e re gjatë një udhëtimi të Mesdheut për qytetarët e pasur
Emigrantët e paligjshëm janë në vështirësi në të mbrojtura U. S. Rojet bregdetare
Armë e madhe në një luftanije ruajtjen e ujit të vendit
Racing anije në shpejtësi dhe luks kuvertë ornamentAnije në portin e prodhon një ndjesi. Shih në një anije të madhe u takua me të gjithë qytetin port të vogël
Një varkë e vogël për të udhëtuar dhe argëtuese në det
Mikpritëse për të lumit kalon shpejtë heshtë, i shkathët
gjeometri Amazing detit në kuvertë të anijes. proporcione korrekte dhe formon njëPranë bregdetit në një sfond të ndërtesave gjatë të qytetit të mbajtur një konkurs me velaMbajnë një varkë - ëndrra e çdo marinar
Foto e velave dhe masts të garës pranë fluturim zogu

   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Detare (th) / Boats
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —