33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Sport / Canoes dhe kayaks

  Reklamim 
Në kajak blu dhe të verdhë dhe të rrem, atlet shkon poshtë lumitAksidenti në ujë: atleti hedhur poshtë në lumë trazuar
Rowers në kanotazh tyre kajak kundër valën e një lumi malor
Grupi udhëtimi në lumin në gjashtë kanoe. E hershme e ujit argjendi nga dielli ndritshmeNë bregun e lumit është një lundër e kuqe me oars. kanoe Green në ujë pranë bregut
Zbritur në lundër gjatë në fillim të vjeshtës. Panje lë ana e kuqe në breg
pragje të lumit të rrezikshëm të gurë mbi një lumë malor, llak e bardhë të ujit u përplas kundër shkëmbinj
Foto e përkryer për një artist shkrim peisazheve. ditë të qarta, të lumenjve, pyjeve
Një ujëvarë në lumin e malit - një pengesë të pakapërcyeshme për notonin kajakKayaking njerëz kundër bregdetit shkëmbor, me shkëlqim i ndriçuar nga dielli
Ndër malet e larta, të stuhishme, lumi i ftohtë mbahen mend të pastër dhe shpirtin
hartimin diellore në ujë gjatë muzg mbremjekanoe Turistike admiron bukurinë natyrore në rrugën e vela
Foto ngjyra qielli dhe njerëzit lundrues në mëngjes liqen
Janjić në thellësitë e ftohtë të lumit - rasti-thekur dhe fizikisht persona që e merr
Kampim në lumë për ata që si shëtitje me varkë dhe JanjićVajza me pantallona të shkurtra mbi lumin në mbrëmje, noton në një lundër
Atletike - extremals në një varkë prej druri që zvarrit nëpër pragje të lumit shkëmbor i një lumi malor
varkë me vela në liqenin e malit - një ngjarje e rrallë dhe e bujshme për banorët vendas
sport ekstrem i notit në kajak në ujrat e akullta të Detit të Veriutpeizazh malor i Lartë tifozët përreth Janjić sjellë energji shtesë dhe frymëzim
pronar qen besnik - amatore ecën përgjatë lumit - është shoqëruar në të gjitha përpjekjet dhe punët e
Shetitje ne kajak vetme në det. Shëtitje me varkë ndihmon forcimin e trupit tan
Një festë e mrekullueshme nga një punë të mërzitshme në plazh nën palma dhe anije
Në lumin e lartë në sfondin e maleve blu. hobi e tij të preferuar në kohën e tij këmbimitSi për të zgjeruar tendë në brigjet e lumit - do të pret një tendë të mrekullueshme
Një vend të mrekullueshëm në Tokë për të vëzhguar muzg mbremje me pasqyrim në det

   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Sport / Canoes dhe kayaks
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —