33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Sport / Sërf

  Reklamim 
sërf kolektive në qytetin turistikNë kuqe sërf - të verdhë në mesin e një morie të llak
surfer Dashuria në Bordo e tij
Me një dërrasë sërfi bardhë u rrëzua në mesin e llakPër sigurinë surfer mbajtjen e bordit të tij
ardhurve Surfers mësojnë mësimet e para shfletoj tyre shtrirë në bordin
surfer Foto midis detit llak në kreshtë e një vale
Ekzekutimi i stunts gjimnastikor në sërf - detyrave të përditshme surferCerfing vala e gjelbër - realizimin e ëndrra e surfer
Në ciklin e lartë të fotografuar surfer valë kamerashkumë gjallë të bardha në ujë që vjen surfer
Profesionale patinazhi në bordin demonstron instruktor amerikan surfing
Trajnim rikthehet në një valë të vogël të liqenit amerikanNjë valë e rrëzuan surfer me trajektoren e rrëshqitje mbi ujë
Sharp në sërf në repertor surfer mashtrim zakonishtShumë-valë para mbuluar e surfing
Vala e përmbytjeve për atletët pafuqishëm tregon superioritetin e natyres se njeriut
Surfer pranë bordit demonstron artin e tij sportive
Bashkimin me surfer valë në bord ngjyra në procesin e rrëshqitje mbi ujë
Spektatorë në breg në pritje të garave spektakolare mbi dallgë
Kryerjen e rotacionit në surfing kërkon praktikë të gjatë dhe të aftësive
Friends udhëtim në det serfingborde. Vala afrohet në breg
valët e Grupit të hipur për argëtim dhe kënaqësibien spektakolare nga një lartësi në lover surfer thellëBordit të kuqe në blu shkurtimet e ujit nëpër valë surfer
I riu në pantallona të shkurtra të kuqe dhe të verdhë T-shirt ndjehet aftësinë për të hipur mbi valëBalancimit në kurriz e gjelbër e ujit të detit të ngrohtë
surfer Vala e përdor si një mbështetje e mbajtur bordit
Një mur i madh i ujit të shtrihej rrugën e saj surfer

   WORLD PHOTOS / Teknologjia dhe Sporteve / Sport / Sërf
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —