33 000 fotografive për çdo temë
crossroad map
   WORLD PHOTOS / Kafshët / Uji / Delfinët dhe Whales

  Reklamim 
Kulturë balena kohë të ngrohtë të verës
Delfinët plot gjallëri tërheqëse për procesin e vëzhguesit inteligjente gjitarët
gjueti balena Underwater në kafshë të vogla të detit
delfinët kolektive gjueti të peshkut për zhvillimin më të ulët mendorNjë ulje vetëm delfin nëpër hundë, thellësitë e oqeanit të ftohtë
Notim në det për të përparuar në luftën për vendin e parë dhe një çmim cashKërkim për një darkë në sipërfaqen e detit. delfin i uritur në kërkim të ushqimit kalori
Kreu i swam delfin nga uji për rinisjen e oksigjenit
Unë e ujit të ftohtë vjeshte ka asnjë pengesë për të jetuar në një det të gjitarët yndyrë dhe inteligjentezhytje në ujë të plotë trupin e rëndë pa sherr dhe vështirësitë
sipërfaqe e qetë e qetë e një mbrëmje të detit të ngrohtë. pushoni i qetë pas një ditë të zënë zënë
Aktivitetet delfin manual nga të sigurt dhe kurioz vizitorëveNë ujë delfin detit sunning në plazhin me rërë si
Një balenë gjigande të ketë larë në lidhje me tingujt e ujit ndotjesNot midis spërkat me ujë. balenë shatërvan në det është e vetmja pamje tërheqëseShatërvan në oqean të hapur. Kinë luajtur femër
Në delfinët, shkencëtarët kryen kërkime për të gjetur se si ngrohja globale ndikon në gjitarë të
Prodhuesi japonez i mishit balenë dhe dënesë ofron sasi të vogla të mallrave me çmime konkurruese
Gjumi në ujë të detit për një delfin është i mbushur me rreziqe natyrën traumatike të
balenë e mëdha afër një banor i rregullt i detit të thellëNjë burim i vogël sprays një balenë e vogël e një deti të madh
White - balenë e zezë kryen vëzhgimin detar për praninë e kafshëve të përshtatshmeNjë kope e lumtur të rinj frolicking delfinët notojnë në zonën bregdetare
Jeta e banorëve të oqeanit në foto amatore jetën detare afërHedhjen gjallesat e detit kalojnë kohë në lojrat zbavitëse i lumtur
truket e vështirë bëhet nga një delfin trajnuar nga kopshtin zoologjik të qytetitajrit të freskët në det për delfinët shëndetësore
Qeshur Dolphin pastër dhe të sinqertë si një fëmijëNotuar në det një distancë të shkurtër nga një palë e shpejtësisë së lartë delfinëve
Natën në det dhe balenë është gati për t\'u larguar në kërkimin e ardhshme për viktimatbien mëdha balenë për të absorbuar sasi të mëdha të ushqimit
delfinët Pretty zgjuar i qeshur në Akuariumi ujë e gjelbër duke shkaktuar vend

   WORLD PHOTOS / Kafshët / Uji / Delfinët dhe Whales
ar bg ca cn cs da de el en es et fi fr gl hi hr hu id it iw ja ko lt lv mt nl no pl pt ro ru sk sl SQ sr sv th tl tr ua vi
Referenca
© 1995-2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara Pavlabor.
Designed, i mbështetur dhe nga hosting Pavlabor.
TopPhoto.ru -  Photographer —